logo navahocar

VESTAVBY DO AUT

HOTOVÉ K MONTÁŽI I VYRÁBĚNÉ NA MÍRU

logo-alfavaria

Výsuvné boxy pro vozy pick-up a dodávky

Představujeme extrémně odolné výsuvné boxy DECKED, určené pro přehledné a bezpečné uložení výbavy v dodávkách a vozidlech typu pick-up. Pro práci i volnočasové aktivity.

✅ Výsuvné boxy lze rozšířit originálním příslušenstvím Decked.

výsuvy decked pro pick up
výsuvy decked pro dodávky

Výsuvné boxy jsou:

 • BEZPEČNÉ
 • ODOLNÉ VŮČI POČASÍ
 • NOSNOST AŽ 900 KG
 • ERGONOMICKÉ

Výsuvné boxy prodáváme jako hotový komplet, připravený k okamžité montáži

Instalaci výsuvů do auta můžete provést sami, nebo ji provedeme v Chrastavě u Liberce. 

Cena výsuvných boxů

cena za komplet (výsuvné boxy + krycí deska)

 • pro pick-up: 39 500 Kč bez DPH
 • pro dodávku: 41 500 Kč bez DPH

Cena je uvedena bez montáže a dopravy po ČR a SK.

Jsme přímým dovozcem výsuvných boxů DECKED do České republiky, zajišťujeme odborný prodej a montáž.

navahocar decked výsuvy

Pro jaké pick-upy a dodávky máme výsuvné boxy?

Pro každý typ vozu pick-up nebo dodávky existuje jiný typ sady výsuvů, liší se především ve tvaru horní krycí desky. Při výběru rozhoduje nejenom model auta, ale také rok výroby.

Klikněte na seznam a zjistěte, zda jsou výsuvy k dispozici pro váš vůz:

Seznam vozů pick-up

Seznam typů dodávek

Příklady použití výsuvů DECKED v praxi:

Z čeho jsou výsuvné boxy vyrobené?

Výsuvné boxy DECKED jsou vyrobené z extrémně odolného HDPE plastu s unikátními vlastnostmi. HDPE je vysokohustotní polyethylen, velmi pevný plast, přitom dostatečně pružný, aby při nárazech nepraskal. Výsuvy jsou výjimečně stabilní při zátěži, odolávají povětrnostním podmínkám, jsou určené pro denní, intenzivní provoz.

Pro ještě vyšší pevnost mají výsuvy rám vyztužený trubkami z pozinkované oceli, ocel tvoří 30 % hmotnosti úložného systému. Při výrobě se používají pouze komponenty v průmyslové kvalitě - robustní, designová madla pro výsuv boxů, pojezdová kolečka.

Dobrá zpráva pro ekologicky smýšlející: HDPE plast, ze kterého jsou výsuvy vyrobené, je 100 % recyklovatelný.


Nízká hmotnost úložného systému

Celý úložný systém váží pouhých 90-105 kg - nemusíte mít strach, že nainstalovaná vestavba bude mít jakýkoliv zásadní vliv na užitnou hmotnost vozidla.

Rozměry boxů: stáhněte si PDF leták s rozměry jednotlivých výsuvných boxů

Rozměry boxů Decked

Poznámka k boxům: evropské pick-upy mají dva stejně široké výsuvné boxy, dodávky mají kombinaci jeden výsuvný box užší, druhý široký.


Vynikající přístup k uložené výbavě

Výsuvné boxy DECKED tvoří zvýšenou podlahu v nákladovém prostoru a značně zlepšují přístup k uložené výbavě, vše je perfektně po ruce: žádné přehrabování, balancování na špičkách a natahování se pro šroubovák, zapadnutý v rohu auta. Box vysouváte v úrovni pasu, přenášení a ukládání těžkých věcí šetří vaše záda a svaly.

EXTRA: V každém z rohů výsuvného systému nacházejí malé schránky s víkem, kam můžete uložit například startovací kabely, tažné lano nebo svoje osobní věci.

Kolik do toho naložíte?

Jeden výsuvný box unese v ploše bez problémů až 90 kg výbavy nebo materiálu, stačí jej jednoduše vysunout a vše máte přehledně na dosah ruky. A horní krycí deska? Dovolí vám ještě víc! Naložíte na ni až 900 kg nákladu (plošné zatížení), aniž by se výsuvné boxy jakkoliv poškodily.

Montáž

Výsuvné boxy instalujeme do přistaveného vozidla v naší montážní hale v Chrastavě u Liberce. Počítejte zhruba s jedním dnem, auto můžete ráno přistavit a odpoledne už odjíždět s namontovanou vestavbou - vždy je třeba domluvit montáž předem podle kapacity naší dílny!

Cena montáže: od 5 500 Kč bez DPH (dle aktuálního stavu vozidla)


Vestavbu si do auta můžete také nainstalovat sami. Montáž je relativně snadná, pokud se cítíte manuálně zruční, zvládnete ji za pomoci našeho návodu, který jsme k instalaci připravili. Komplet výsuvných boxů zasíláme spedicí na místo určení v ČR nebo SR, dopravné se vypočítává individuálně podle vzdálenosti.

montáž výsuvů decked

A co když chci výsuvy demontovat?

Úložný systém se do auta připevňuje pomocí továrních kotvicích bodů na podlaze, není třeba vrtání do korby vozu (s výjimkou několika typů dodávek). V případě potřeby lze celý komplet z auta dočasně nebo natrvalo vyjmout. Demontáž je jednoduchá, za 15-20 minut máte hotovo. Systém se snadno skladuje, rozdělí se na dvě poloviny, které se uloží na sebe - nezabere tak ani moc místa.

Jak je to s dodacími termíny?

Držíme skladovou zásobu hotových výsuvů DECKED pro vybrané typy picku-up a dodávek. Zásoby postupně 

navyšujeme a rozšiřujeme pro další typy vozidel. V případě, že komplet není skladem, počítejte s dodacím termínem zhruba 1 - 1,5 měsíce.

Chci víc informací nebo rovnou objednat

Další informace o výsuvných boxech, skladové dostupnosti a volných kapacitách naší montážní dílny vám sdělíme na telefonu +420 602 286 881, případně použijte kontaktní formulář na konci této stránky.

✅ Výsuvné boxy lze rozšířit ORIGINÁLNÍM PŘÍSLUŠENSTVÍM Decked.

Proč auto vestavby od nás?

Vaše auto stálo pořádný balík peněz, ať už slouží k práci nebo jste si jej pořídili pro vaše hobby. Dobře víme, jak z auta vytěžit ještě více rozšířením o vhodnou a funkční vestavbu, která vůz posune na další level. Nabízíme vám:

 • jistotu, že vybrané výsuvné boxy přesně pasují do vašeho auta
 • odbornou, precizní montáž - v autě nebude nic rachtat, vestavba se po čase neuvolní
 • dodávku kompletu ze skladu v ČR (vybrané typy k dispozici obratem), vyclené, připravené k montáži nebo převzetí
 • na výsuvné boxy máme homologaci, vozy s vestavbami od nás jsou schválené pro provoz na komunikacích (lze provést zápis do VTP)
 • držíme záruku jak na samotné výsuvné boxy, tak na montáž
 • dále nabízíme originální doplňky a příslušenství DECKED

PRO PRÁCI I VOLNÝ ČAS

Podnikáte a vozíte si pracovní materiál s sebou v autě? Nebo jezdíte na kole, chodíte na ryby, a potřebujete vše pro vaše koníčky bezpečně převážet ve vozidle? Máme perfektní řešení pro pickupy a dodávky: hotové, kvalitní výsuvy DECKED, které významně zlepší organizaci a pořádek.

Podívejte se na naše řešení výsuvných boxů:

Chci víc informací k vestavbám do aut

Líbí se vám naše práce? Chcete poptat vestavbu pro váš vůz, nebo si jenom upřesnit informace? 

Kontaktujte nás telefonicky na čísle +420 602 286 881 nebo e-mailem: alfavaria@alfavaria.cz - rádi zodpovíme jakýkoliv dotaz, týkající se vestaveb do aut.

Nebo využijte náš kontaktní formulář:

2020 Copyright Navahocar.cz